Europa

Genua – perła na mapie Włoch

Genua to jedno z najpiękniejszych i 6 co do wielkości miasto we Włoszech. Olbrzymi port daje możliwość kontaktów handlowych, ale sprzyja również turystyce. To właśnie tu rozpoczyna się rejs GENOA!

Genua – to tu rozpocznie się fantastyczna podróż!

Podróżowanie luksusowym statkiem od miasta do miasta to obecnie jedna z najbardziej cenionych form wypoczynku. Ten rodzaj rejsów zaoferuje nam w Polsce tylko kilka firm. Jeśli zależy nam na wysokiej jakości obsłudze oraz konkurencyjnych cenach zdecydowanie powinniśmy zajrzeć na stronę mistravel.pl.

Genua port

Region Ligurii to idealne miejsce do rozpoczęcia podróży po miastach portowych basenu Morza Śródziemnego. Miasto to kryje wiele interesujących niespodzianek i atrakcji. Turyści chętnie przechadzają się wąskimi uliczkami, pozdrawiając mieszkańców i podglądając ich codzienne życie. Miasto oferuje również wiele interesujących propozycji związanych z kulinariami – warto skorzystać chociażby z szerokiej oferty dań morza!

Wsród największych atrakcji miasta wymienia się: Biały Pałac (z wystawami takich artystów jak Caravaggio), dom Krzysztofa Kolumba, latarnię morską z XII wieku, olbrzymie akwarium (jedno z największych w Europie).

 

Co warto przywieźć ze sobą z Genui?

Mając wyłącznie jeden dzień na to, aby spędzić czas w tym wspaniały, mieście warto zaplanować sobie spacer, obiad w jednej z niewielkich restauracji oraz oczywiście odwiedziny w sklepie z pamiątkami. Jeśli nie lubimy sztampowych gadżetów postawmy na oliwę lub inny przysmak lokalny, który z pewnością nie zmarnuje się w naszej kuchni.

Genua

http://4sch.pl http://robobat-polska.pl/typy-dnia/ https://inveno.com.pl/idealny-sklep-internetowy-czyli-jaki/