Europa

Jaki wybrać rejs po Morzu Śródziemnym z MSC

Zastanawiasz się, jak spędzić przyszłoroczny urlop? Marzysz o wypoczynku na najwyższym poziomie i jednocześnie szansie na zwiedzenie nowych miejsc? Rejs po Morzu Śródziemnym luksusowym statkiem MCS z pewnością będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę!

 .
Dzień: Port: Do portu: W morze:
Dzień 1 Marsylia (Francja) 18:00
Dzień 2 Genua (Wlochy) 08:00 18:00
Dzień 3 Civitavecchia/Rzym (Wlochy) 07:00 17:00
Dzień 4 Palermo/Sycylia (Wlochy) 09:00 17:00
Dzień 5 Cagliari/Sardynia (Wlochy) 09:00 17:00
Dzień 6 Palma de Majorka (Hiszpania) 15:00 23:59
Dzień 7 Walencja (Hiszpania) 09:00 16:00
Dzień 8 Marsylia (Francja) 13:00

Rejs po Morzu Śródziemnym luksusowym statkiem

Rejs Morze Śródziemne wraz z Balearami to bez wątpienia jeden z najchętniej wybieranych rejsów wycieczkowych przez turystów. Trwająca 8 dni podróż przepełniona jest licznymi atrakcjami i komfortem, na który mogą liczyć goście statku MCS Divina. Podczas trwania rejsu turyści będą mogli korzystać z licznych udogodnień na samym statku i na własną rękę zwiedzać miasta portowe, do których przybija statek.

rejs po morzu słońce
Rejs po morzu pokład

Poznaj atrakcyjne ceny!

Ceny za ośmiodniowy rejs po Morzu Śródziemnym zależne są od tego, jaki rodzaj kabiny wybierzemy. Ceny od osoby w kabinie dwuosobowej kształtują się w zależności od poziomu komfortu. W przypadku kabiny wewnętrznej będzie około 399,00€, dla kabin z oknem cena wynosić będzie około 499,00€, a dla kabin z balkonem około 649,00€. Ceny są zależne od miesiąca.

 

Wymienione ceny obejmują:

 • opłaty portowe
 • zakwaterowanie w kabinie wybranej kategorii
 • serwis bagażowy i kabinowy
 • wyżywienie
 • przekąski pomiędzy posiłkami
 • bufet/przekąski po północy
 • możliwość korzystania z basenów i urządzeń sportowo-rekreacyjnych
 • udział we wszystkich imprezach odbywających się na pokładzie statku.

Czego nie obejmuje cena wycieczki?

 • wycieczek fakultatywnych
 • korzystania z pokładowych punktów usługowych, takich jak pralnia, fotograf, salon piękności, salon odnowy biologicznej
 • napojów do obiadów i kolacji, w tym drinków
 • napiwków obowiązkowych dla obsługi statku
 • ubezpieczenia KL, NW, bagażu.

Wszelkie detale i daty dotyczące samego rejsu znajdziemy na stronie :

Kajuta dla ceniących wygodę i komfort!

MCS  to luksusowe statki pasażerskie, goście statku znajdą wiele atrakcji, w tym SPA, jacuzzi, baseny, teatry, restauracje tematyczne, klub sportowy. Podczas trwania rejsu pasażerowie zakwaterowani są w wygodnych i komfortowych kajutach (w zależności od wybranego standardu). W każdej kajucie znajdziemy przestronny salon, wygodne łóżko, łazienkę, TV, dostęp do Internetu.

Uwaga!

Na pokładzie statku obowiązuje bezgotówkowy system opłat. Należności reguluje się ostatniego dnia rejsu przy pomocy gotówki lub karty (VISA, Mastercard, American Express) na podstawie zbiorczego rachunku.  Wykorzystując karty kredytowe pamiętajmy o ich zarejestrowaniu zaraz po zaokrętowaniu.
Kabiny 3-4 osobowe nie są dostępne we wszystkich kategoriach cenowych, a ich ilośc jest ograniczona.

Porty na trasie

Genua (Włochy)

Genua wznosi się majestatycznie na wzgórzach, przez co nazywana jest “pionowym miastem”. Nie musimy się jednak obawiać wyczerpującego marszu pod górę – przedostanie się do wyższych partii miasta umożliwią nam secesyjne kolejki linowe. Idealnym miejscem na podziwianie wspaniałej panoramy miasta i nabrzeża jest dzielnica Castelletto, słynąca również z olbrzymiego przepychu i luksusu. Amatorzy spacerów z pewnością powinni wybrać się na bulwar Corso Italia, ciągnący się nabrzeżem.

Civitavecchia (Włochy)

Położona nad morzem Tyrreńskim, założona za panowania cesarza Trojana Civitavecchia to dzisiaj jeden z najważniejszych punktów handlowych na mapie Europy. Turyści znają je jednak przede wszystkim jako piękne uzdrowisko z licznymi wodami termalnymi i źródłami mineralnymi. Przechadzając się ulicami miasta warto na własne oczy zobaczyć najwspanialsze zabytki tego miejsca: fort, w którego budowie uczestniczył sam Michał Anioł, ale również piękny kościół San Francesco z XII wieku.

Palermo (Sycylia)

Stolica Sycylii to prawdziwa mieszanka kultur i wpływów! Ta wyjątkowa wyspa znajdowała się w rękach Cesarstwa Rzymskiego, Bizancjum, Hiszpanii. Za finalne przyłączenie wyspy do Włoch odpowiada awanturnik, rewolucjonista i polityk Giuseppe Garibaldi. Dzisiaj Sycylia to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc w Europie. Znajdziemy tu wspaniałe wybrzeże, góry zachęcające do długich wędrówek, smaczną kuchnię oraz przyjaznych mieszkańców.

Cagliari (Sardynia)

Znajdujące się na południowym brzegu Sardynii Cagliari znane jest przede wszystkim jako handlowe miasto tętniące życiem o każdej porze dnia. Turyści cenią jednak spokój zabytkowych uliczek i chętnie odwiedzają niewielkie restauracje serwujące wspaniałe owoce morza. W mieście znajdziemy także liczne zabytki, takie jak rzymski amfiteatr z II w n. e.

Palma de Majorka (Majorka)

Rejs po morzu Śródziemnym nie może obyć się bez wizyty  w Palma de Majorka! To jeden z największych ośrodków turystycznych w Europie. Poza licznymi zabytkami turyści chętnie korzystają z rozbudowanej infrastruktury turystycznej. Palma de Majorka znana jest przede wszystkim z dyskotek, klubów i pubów goszczących swoich gości do białego rana.

Walencja (Hiszpania)

Trzecie co do wielkości i ilości mieszkańców miasto w Hiszpanii. Turystów zainteresuje nie tylko szeroka oferta restauracji i klubów, ale i nowoczesne kompleksy wybudowane w ostatnich latach: oceanarium, planetarium, muzeum sztuki, muzeum techniki.

Marsylia (Francja)

Marsylia to kwintesencja pięknej Prowansji! Portowe miasto z pewnością zaskoczy każdego gościa ilością wspaniałych zabytków, ale i zapachów czy smaków. Warto wykorzystać doskonałą mieszankę owoców morza oraz aromatycznych przypraw, aby poznać prawdziwy smak tego zakątka świata! Podczas spaceru wąskimi uliczkami Marsylii z pewnością uda nam się także poznać miłych i gościnnych mieszkańców.

PS. AHA gdyby ktoś był zainsteresowany takim rejsem to podaje namiary na sprawcę 😉 https://www.facebook.com/mariusz.grabowy

http://ultimate-demi.org http://yourpbc.org/szkolenie-social-media-twoja-szansa-na-kariere/ http://medialdent.pl