Europa

Rejsy po morzu – MSC Splendida

Szukasz sposobu na niezapomnianą przygodę? Nudzą Cię klasyczne oferty w biurach podróży i wczasy all inclusive? Rejs po morzu może okazać się odpowiedzią na Twoje potrzeby i oczekiwania – to szansa na niezapomnianą przygodę.

Rejs po morzu dla każdego!

Obecnie w Polsce działa kilka firm oferujących rejsy po morzach świata – to idealna forma wakacji dla singla, dla dwojga czy dla całej rodziny.

rejsy po morzu słońce
rejsy po morzu pokład

Wyrusz w rejs – sprawdź, jak to wygląda!

Wśród najczęściej wybieranych ofert touroperatorów znajdziemy rejsy po Morzu Śródziemnym, ale również egzotyczne wycieczki statkami na Karaiby, Antyle, Kubę, rejsy szlakami oceanicznymi. Ceny ustalane są ze względu na region, długość trwania rejsu oraz wybór konkretnej kajuty. Najchętniej wybierane są rejsy po Morzu Śródziemnym – luksusowe statki wycieczkowe zapewniają turystom wszelkie wygody, a jednocześnie pozwalają na aktywne spędzanie czasu.

Rejsy organizowane po Morzu Śródziemnym mają ustalony plan – turyści na cały dzień schodzą na ląd kolejnych miast portowych aby zwiedzać, wracają o ustalonej godzinie, statek zaś udaje się do kolejnej destynacji. Statki wycieczkowe wpływają do portów w Turcji, Hiszpanii, Grecji, zahaczają o Baleary. Jedną z ciekawszych ofert proponuje marka Mistravel – znajdziemy ją na stronie mistravel.pl.

Jedną z najchętniej wybieranych tras oferowaną przez tego touroperatora jest rejs GENOA.  Pasażerowie zapraszani są na pokład luksusowego statku MSC SPLENDIDA, a sama wycieczka trwa 7 dni. Podróż rozpoczyna się w Genui, kolejno statek przybija do Rzymu, Palermo, Cagliari, Palma de Mallorca, Walencji, Marsylii i ponownie płynie do portu w Genui.

Na jakie udogodnienia możemy liczyć?

Kupując wycieczkę statkiem po Morzu Śródziemnym możemy liczyć na zakwaterowane w luksusowej kajucie – znajdziemy w niej wygodne łóżko, własną łazienkę, telewizor, mini barek, telefon. Do dyspozycji pasażerów jest również obsługa statku, która służy pomocą i radą.

rejsy po morzu kajuta
rejsy po morzu łóżko
rejsy po morzu kolacja
rejsy po morzu owoce

Atrakcje na pokładzie

Statki wycieczkowe kojarzone są przede wszystkim z basenami na pokładzie – to jednak tylko jedno z wielu udogodnień, które czekają na pasażerów. Podczas rejsu turyści mogą korzystać z licznych restauracji tematycznych, kina, dyskotek, basenów, saun, jacuzzi, teatru. Opcji jest naprawdę wiele i mało kto spędza czas w swojej kajucie. Wieczorami organizowane są koncerty.

rejsy po morzu Swarovoski
rejsy po morzu schody
rejsy po morzu wnętrza
rejsy po morzu pokład
https://promyana-bg.org/bezpieczny-samochod-jakie-rozwiazania-i-ubezpieczenia-wybrac/ http://bridge-o-rama.com/nowoczesny-ogrod-na-wyciagniecie-reki/ http://godrejmeridien-gurgaon.com/prawnik-twoj-partner-w-procesie-rozwodowym/