Europa

Najlepszy rejs po Morzu Śródziemnym z MSC!

Rejs po Morzu Śródziemnym na luksusowym statku  z pewnością stanie się niezapomnianą przygodą. Sprawdź najciekawszą propozycję na letnie wakacje! Marsylia ☆ Genua ☆ Civitavecchia ☆ Palermo ☆ La Valetta ☆ Barcelona ☆ Marsylia – 

Poznaj najpiękniejsze zakątki Morza Śródziemnego podczas wspaniałego rejsu!

Rejs Włochy, Malta i Hiszpania to kolejna propozycja na nietuzinkowe i wspaniałe wczasy z dala od zatłoczonych plaż i zgiełku. Na pokładzie MSC Meraviglia na turystów czekają wspaniałe atrakcje oraz liczne udogodnienia, a wszystko to w atrakcyjnych cenach. Rejsy po morzu Śródziemnym to obecnie jeden z najchętniej wybieranych sposobów na spędzenie wakacyjnego urlopu. Czy rejs Włochy, Malta i Hiszpania spełni nasze oczekiwania? Jesteśmy pewni, że tak! Sprawdź oferowane atrakcje i ceny poniżej!

Ceny dostosowane do naszej kieszeni!

Cena ośmiodniowego rejsu po Morzu Śródziemnym uzależniona jest od tego, jaką kabinę dla siebie wybierzemy. W przypadku kabiny dwuosobowej wewnętrznej cena za osobę to 369,00 €. Cena pobytu jednej osoby w kabinie wyposażonej w okno fantastica to 569,00 €. Pobyt dla jednej osoby w kabinie z balkonem to koszt rzędu 669,00 €. Dla najbardziej wymagających przygotowano apartamenty – cena pobytu dla jednej osoby to 1 369,00 €. Koszt opłat portowych, zarówno w przypadku dorosłych, jak i dzieci, wynosi 130,00 €.

Co obejmują powyższe ceny?

 • zakwaterowanie w kabinie wybranej kategorii
 • serwis bagażowy i kabinowy
 • wyżywienie – 3 główne posiłki i przekąski pomiędzy posiłkami
 • bufet lub przekąski po północy
 • możliwość korzystania z basenów i urządzeń sportowo-rekreacyjnych
 • udział we wszystkich imprezach organizowanych na statku

Czego nie obejmuje cena wycieczki?

 • opłat portowych, kosztów dojazdu do portu
 • ewentualnych noclegów przed i po rejsie oraz transferów
 • wycieczek fakultatywnych
 • korzystania z punktów usługowych, takich jak pralnia, fotograf, salon piękności i odnowy biologicznej, internet
 • napojów do obiadów i kolacji, drinków
 • napiwków obowiązkowych dla obsługi statku (ok 10 €/dzień/osoba dorosła, 5 €/dzień/dziecko od 2 do 12 roku życia
 • ubezpieczenia KL, NW i bagażu

Istnieje możliwość wykupienia pakietu All Inclusive, który obejmuje wybrane napoje alkoholowe i bezalkoholowe bez ograniczeń we wszystkich barach. Warunkiem skorzystania z takiego pakietu jest wykupienie go dla wszystkich pasażerów podróżujących w tej samej kabinie na czas całego rejsu.
Koszt pakietu to 26 €/dzień/osoba dorosła, 12 €/dzień/dziecko.

Kabiny pełne luksusu!

MSC Meraviglia jest statkiem oferującym ponad 2 tysiące kabin dostosowanych do potrzeb współczesnego turysty. Znajdziemy w nich, w zależności od standardu, przestronny salon, komfortowe łóżko, łazienkę, TV oraz dostęp do Internetu.

Statek MSC Meraviglia to idealne miejsce na wypoczynek. Na pokładzie znajdziemy liczne baseny, SPA, jacuzzi, restauracje, teatry, kluby sportowe. O bezpieczeństwo i komfort pasażerów zadba wyszkolona i profesjonalna obsługa statku.

Uwaga!

Na pokładzie statku obowiązuje bezgotówkowy system opłat. Należności reguluje się ostatniego dnia rejsu przy pomocy gotówki lub karty (VISA, Mastercard, American Express) na podstawie zbiorczego rachunku.  Wykorzystując karty kredytowe pamiętajmy o ich zarejestrowaniu zaraz po zaokrętowaniu.

Rejs po Morzu Śródziemnym – porty na trasie

Marsylia

Drugie co do wielkości miasto we Francji z pewnością zaskoczy każdego swoim wspaniałym charakterem. Kosmopolityczna atmosfera oraz niezwykły urok Prowansji sprawia, że chce się tu wracać! Spacerując po urokliwych uliczkach Marsylii Warto zatrzymać się na obiad w jednej z tutejszych restauracji. Szefowie kuchni uraczą nas lokalnymi przysmakami, a my sami zwrócimy uwagę na wspaniałe aromaty ziół, rosnących praktycznie na każdym rogu! Osoby zainteresowane kulturą czy sztuką znajdą tu wiele muzeów oraz galerii.

 

Genua (Włochy)

Genua nie bez powodu nazywana jest pionowym miastem – wznosi się ona na licznych wzgórzach, a widok z najwyżej położonych dzielnic zapiera dech w piersiach! Aby nacieszyć oczy tym widokiem nie musimy jednak męczyć się długim podchodzeniem pod górę. Dla wygody mieszkańców i turystów kursują secesyjne kolejki linowe. Jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc jest bulwar Corso Italia, który ciągnie się nabrzeżem miasta.

 

Civitavecchia/Rzym (Włochy)

Civitavecchia to dzisiaj jeden z najważniejszych punktów na handlowej mapie Europy. Wielki port to miejsce stałego ruchu, zarówno dla statków pasażerskich, jak i przemysłowych. Samo miasto posiada długą historię – założone przez cesarza Trojana dzisiaj jest wspaniałym miejscem odwiedzanym przede wszystkim z powodu wód termalnych. Podczas spacerów zabytkowymi uliczkami miasta warto udać się do pięknego fortu, który budowany był przy współpracy samego Michała Anioła. Wartym zobaczenia jest także zabytkowy kościół San Francesco z XII wieku.

 

Palermo/Sycylia (Włochy)

Bogata historia Sycylii  i przechodzenie z rąk do rąk na przestrzeni wieków sprawiło, że dzisiaj jest to miejsce wielokulturowe, prawdziwy tygiel zwyczajów, smaków, kultur. Samo Palermo zachwyca wspaniałą architekturą oraz licznymi zabytkami. Spacerując niespiesznie wąskimi uliczkami możemy także zobaczyć, jak dzisiaj wygląda życie mieszkańców miasta. Podczas zwiedzania nie sposób ominąć jednej z wielu przybrzeżnych restauracji, które kuszą wspaniałymi daniami z owoców morza.

 

La Valetta (Malta)

La Valetta znana jest przede wszystkim z tego, że jest najbardziej na południe wysuniętą stolicą europejską. W mieście znajduje się ponad 300 zabytków co sprawia, że jest jednym z najbardziej zagęszczonych miast na świecie pod tym względem. Przez niektórych La Valetta nazywana jest muzeum pod gołym niebem – i nie ma w tym zdaniu żadnego kłamstwa! Wśród wartych obejrzenia zabytków wymienia się przede wszystkim prokatedrę św. Pawła, Kościół Matki Bożej z Pilar, kościół św. Pawła Rozbitka, kościół św. Łucji. Warto także zajrzeć do Pałacu Wielkiego Mistrza czy Messina Palace. Osoby ceniące muzea powinny koniecznie wybrać się do Muzeum Zabawek czy  Narodowego Muzeum Wojny.

 

Barcelona (Hiszpania)

Barcelony nie trzeba nikomu przedstawiać – kojarzona przede wszystkim z architekturą Gaudiego, jest jedną z najpiękniejszych i najczęściej odwiedzanych europejskich stolic. Obok Madrytu stanowi ona drugie co do wielkości miasto w kraju, jednocześnie jest także jednym z najprężniej działających ośrodków turystycznych, kulturalnych czy gospodarczych Hiszpanii. Gdzie warto wybrać się podczas pełnego atrakcji dnia w Barcelonie? Z pewnością warto odwiedzić Park Güell, obejrzeć wspaniałą konstrukcję Sagrada Familia, zobaczyć Pałac Muzyki Katalońskiej.

Dzień na morzu

To czas wyłącznie na odpoczynek i relaks! Podczas spokojnego dnia na pokładzie statku możesz oddawać się kąpielom słonecznym czy wodnym, korzystać ze SPA, kosztować wspaniałych dań w różnorodnych restauracjach na pokładzie czy po prostu spędzić dzień na leżaku z książką w ręku!

Dokładny opis i cennik wycieczki sprawdzić można pod linkiem  MSC Cruises.

Sprawdź także inna ofertę przewoźnika: Rejsy po Morzu Śródziemnym z MSC.

 

https://donnawhitefornchouse.com/funkcjonalne-zestawy-patelni/ http://yourpbc.org/szkolenie-social-media-twoja-szansa-na-kariere/ https://labels2017.org/szkolenia-bez-koniecznosci-wychodzenia-z-domu/