Stworzenie praktycznej i przytulnej przestrzeni do życia jest nie lada wyzwaniem! Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia każdego domu jest duża, pojemna szafa. Niestety, asortyment dostępny „od ręki” w salonach meblowych często rozczarowuje. Osoby szukające stylowych, a jednocześnie solidnych mebli często decydują się na zakup szafy na wymiar. Czy warto zainwestować w mebel wykonany na specjalne zamówienie? Sprawdź!

Inwestycja w komfort

Szafy projektowane i produkowane na wymiar są droższe niż modele dostępne w regularnej ofercie sklepów meblowych. Czy w takim wypadku warto decydować się na droższy wariant? Odpowiedź może być tylko jedna: tak! Szafy na wymiar doskonale sprawdzą się w miejscach, których zaaranżowanie jest trudne lub niemożliwe – we wnękach, pomieszczeniach ze skosami czy o nietypowych wymiarach. Nowy mebel może być zaprojektowany w dowolnym stylu i wykonany z materiałów w dowolnym kolorze i wykończeniu, więc dopasowanie zabudowy do innych mebli nie stanowi problemu.

Potrzebujesz dodatkowej przegródki na przechowywanie deski do prasowania i suszarki na pranie? Chcesz stworzyć luksusową garderobę z półkami na torebki i buty? Razem z projektantem mebli zaprojektujesz wnętrze szafy w taki sposób, aby spełniało Twoje potrzeby i było maksymalnie funkcjonalne.

Szafy na wymiar z Bielska-Białej – meble w Twoim stylu

Efektowne, a jednocześnie dopracowane pod kątem funkcjonalnym szafy oferuje firma z Bielska-Białej. Szafy na wymiar projektowane są przez doświadczonych specjalistów, którzy proponują kreatywne rozwiązania zwiększające funkcjonalność mebla. Szafy budowane są z naturalnego drewna albo płyt o dowolnym wykończeniu i strukturze. Konstrukcja jest wytrzymała, odporna na obciążenia i czynniki zewnętrzne.