Europa

Tatralandia aquapark dla każdego!

Tatralandia atrakcje dla każdego
Tatralandia atrakcje

Świeże powietrze, aktywny wypoczynek, czas spędzony w gronie najbliższych – to kwintesencja udanego weekendu. Warto zaplanować go tak, aby każdy z nas mógł nie tylko doskonale się bawić, ale również wypocząć. Tatralandia atrakcje – poznaje je z bliska!

Jednym z najciekawszych miejsc przy polskiej granicy, które zapewni nam wszystkie te wymogi jest Tatralandia Holiday Resort – całoroczny kompleks wodny wraz z możliwością zakwaterowania, oferujący atrakcje dla całej rodziny i osób w każdym wieku. Co warto wiedzieć o tym miejscu?

Tatralandia atrakcje - dla każdego!
Tatralandia atrakcje dla każdego

Tatralandia atrakcje – z widokiem na góry

Tatralandia położona została w wyjątkowej okolicy – dookoła kompleksu rozpościerają się widoki na najwyższe słowackie pasma górskie: Tatry Wysokie i Niskie, Małą i Wielką Fatrę, Góry Choczańskie. Olbrzymi kompleks Aquapark Tatralandia składa się z całorocznego, nadmorskiego raju Tropical Paradise oraz letnim kompleksem Funpark Tatraladia. W okresie letnim klienci mogą korzystać z 14 basenów z wodą morską i termalną, licznych zjeżdżalni i rur oraz programów animacyjnych, prowadzonych każdego dnia przez doświadczonych animatorów. Nawet kapryśna pogoda nie zepsuje letniego wypoczynku w tym miejscu – w razie chmur czy deszczu klienci mogą spokojnie odpoczywać pod wiecznie niebieskim sklepieniem Tropical Paradise, w którym przez cały rok temperatura utrzymuje się w okolicach 30 stopni Celsjusza.

W okresie zimowym turyści mogą korzystać z 9 basenów, 6 zjeżdżalni, wykorzystywać dobroczynne działanie thalassoterapii, regenerować się w licznych saunach. W kompleksie Tatralandii możliwe jest też skorzystanie z zabiegów profesjonalnych masaży i odnowy biologicznej.

miejsce parkingowe Tatralandia
Tatralandia atrakcje

Dla głodnych wrażeń kulinarnych

Atrakcje wodne to nie jedyne, co czeka na turystów w Tatralandii. Osoby pragnące zregenerować siły i uraczyć się smacznym posiłkiem mogą wybrać się do jednej z wielu restauracji. Znajdziemy tu dania z grilla, egzotyczne specjały, liczne sałatki i makarony, napoje orzeźwiające, desery, świeże soki i koktajle. Osoby dorosłe mogą również zakupić napoje alkoholowe. W weekendowe wieczory restauracje zamieniają się w tętniące życiem kluby, w których można potańczyć i bawić się do białego rana.

Polecamy: http://www.tatralandia.sk/

http://bridge-o-rama.com/nowoczesny-ogrod-na-wyciagniecie-reki/ https://evokerc.com/komplet-idealny-sofa-z-technorattanu-i-stolik-kawowy/ https://casasantuariosc.com/znajdz-idealne-meble-tarasowe-technorattan-i-ciesz-sie-latem/