Europa

Tatralandia zabawa – co nas czeka?

Tatralandia - atrakcje
Tatralandia – pobyt

Krystalicznie czysta woda, liczne atrakcje dla osób w każdym wieku oraz możliwość aktywnego odpoczynku – to tylko niektóre z atrakcji oferowanych przez kompleks Tatralandia zabawa.

Obecnie Tatralandia zabawa to jeden z najchętniej odwiedzanych parków wodnych przez Polaków zamieszkujących południową Polskę. Co przyciąga ich do tego miejca? Poniżej krótka relacja!

Tatralandia zabawa- fotorelacja!

basen - Tatralandia
Tatralandia – basen

 

Tatralandia w resorcie
Tatralandia – fun

Tatralandia oferuje również wiele interesujących propozycj dla osób dorosłych. Poza strefami SPA możemy również zregenerować siły podczas przepysznego posiłku. Na terenie obiektu znajdziemy wiele interesujących punktów gastronomicznych, oferujących dania typu fast-food i coś dla bardziej wymagających osób. Dodatkowo nie zabrakło tu również lodziarni oraz licznych punktów ze słodyczami i chłodnymi napojami.

Tatralandia dla każdego
Tatralandia

 

Tatralandia - atrakcje
Pobytw Tatralandii

 

Jak najlepiej dostać się do Tatralandii? Zdecydowanie najprostszym sposobem jest skorzystanie z samochodu – dzięki temu nie tylko będziemy na miejscu już po kilku godzinach, ale też podróżować będzie wygodnie. Na miejscu znajdziemy wiele parkingów dla osób prywatnych.

Inną metodą jest zorganizowanie wyjazdu i wynajęcie autobusu. W Tatralandii znajdziemy wiele parkingów dla autobusów przywożących grupy zorganizowane.

Jeśli zależy nam na spędzeniu w tej okolicy większej ilości czasu warto zastanowić się nad wynajęciem pokoju dla siebie i bliskich, lub też zarezerwowaniu domku letniskowego w przypadku większej ilości osó chętnych.

 

http://tomaszkubis.pl http://jnbfgk.com http://mebledosypialni.info.pl