Europa

Termy w Bukowinie Tatrzańskiej na weekend

Termy to idealne miejsce do wypoczynku – znajdzie się tu dość atrakcji zarówno dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych i seniorów. W Polsce znajdziemy wiele miejsc, gdzie możemy wybrać się na baseny termalne i korzystać z ich właściwości. Które z nich są najbardziej warte uwagi? Oto kilka naszych propozycji!

Termy w Bukowinie Tatrzańskiej

Bez wątpienia wody termalne w Bukowinie są jednym z najbardziej znanych i najchętniej odwiedzanych. Czynne cały rok są idealną opcją na jednodniowy odpoczynek dla mieszkańców wojewódźtw: małopolskiego, śląskiego. terma Bukovina to również największy ośrodek tego typu w Polsce. W ofercie obiekt posiada liczne baseny wewnętrzne oraz zewnętrzne, sauny, strefę SPA i Wellness. Osoby pragnące się posilić znajdą wiele interesujących dań w barach i restauracjach na terenie obiektu. Przyjeżdzając tu na dłużej bez problemu uda nam się znaleźć nocleg.

Termy Szaflary

Szaflarskie baseny termalne to cztery olbrzymie niecki, z których dwie znajdują się na zewnątrz budynku, a dwie wewnątrz. Urozmaiceniem są z pewnością liczne urządzenia do hydromasażu: bicze wodne, gejzery. Szaflary znajdują się w odległości 17 km od Zakopanego, więc warto zaplanować zarówno odpoczynek w wysoko mineralizowanych wodach, jak i zwiedzanie okolicznych miast.

termy basen
termy Szaflary

 

Termy Uniejów

Uniejów to niewielka miejscowość położona w województwie łódzkim. Odkrycie źródeł termalnych w tej okolicy było prawdziwym wydarzeniem i wielką szansą dla miasta, które do tej pory mogło poszczycić się jedynie zabytkową kolegiata i zamkiem. Obecnie to obiekt chętnie odwiedzany zarówno przez mieszkańców Poznania i okolic, jak i osób przybywających od strony Warszawy. Termy Uniejów oferują liczne baseny wewnętrzne i zewnętrzne, w tym klasyczny basen pływacki. Wewnątrz budynku turyści znajdą także obszerną strefę saun.

Termy Mszczonów

Umiejscowione zaledwie 40 km. od Warszawy stanowią idealne miejsce wypoczynkowe dla mieszkańców stolicy. baseny zasilane są tu wodą termalną o temperaturze 30-34 stopni Celsjusza. Poza samymi basenami termalnymi w ośrodku korzystać można z klasycznego basenu sportowego, kortu tenisowego, saun, boiska do siatkówki i wielu innych.

http://scott2012.org/szkolenie-facebook-czy-warto-z-niego-skorzystac/ http://nopix.pl http://afterschoolspecialmusic.com/fotel-do-ogrodu-rowniez-na-balkonie-i-tarasie/